Tatko

Вид: Список / Сетка
Показать:
Сортировка:
 • Колекції Морське дно, 14 зразків
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекції «Морське дно»Технічні характеристики:В колекції представлені натуральні зразки раковин молюсків, голкошкірі та корали, що прикріплені до планшету-вкладки. Всі зразки пронумеровано. На кришці пакувальної коробки навод..
  Артикул:Nature-017
  877.50 грн.
 • Колекції Навчальний Гербарій Дикорослі рослини
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Навчальний гербарій "Дикорослі рослини" містить 20 зразків рослин. Кожна сторінка із зразком містить лист і плід, зображення рослини і опис. Сторінки заламіновані, що допомагає зберегти матеріали у належному вигляді. Реком..
  Артикул:Nature-012
  1012.50 грн.
 • Колекції Навчальний гербарій Культурні рослини
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Навчальний гербарій Культурні рослини" містить 20 зразків рослин. Кожна сторінка із зразком містить лист і плід, зображення рослини і опис. Сторінки заламіновані, що допомагає зберегти матеріали у належному вигляді. Рекомендова..
  Артикул:Nature-013
  1012.50 грн.
 • Колекції Навчальний гербарій Лікарські рослини
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Навчальний гербарій "Лікарські рослини" містить 20 зразків рослин. Кожна сторінка із зразком містить лист і плід, зображення рослини і опис. Сторінки заламіновані, що допомагає зберегти матеріали у належному вигляді. Реком..
  Артикул:Nature-011
  1012.50 грн.
 • Колекції Навчальний гербарій Отруйні рослини
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Навчальний гербарій "Отруйні рослини" містить 20 зразків рослин. Кожна сторінка із зразком містить лист і плід, зображення рослини і опис. Сторінки заламіновані, що допомагає зберегти матеріали у належному вигляді. Рекомен..
  Артикул:Nature-014
  1012.50 грн.
 • Колекції Навчальний гербарій Рослини природних зон України
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Навчальний гербарій "Рослини природних зон України" містить 20 зразків рослин. Кожна сторінка із зразком містить лист і плід, зображення рослини і опис. Сторінки заламіновані, що допомагає зберегти матеріали у належному вигляді..
  Артикул:Nature-015
  1012.50 грн.
 • Колекція Гірські породи та мінерали 20 зразків
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекція «Гірські породи та мінерали» 20 зразків. Колекція «Гірські породи та мінерали» містить обємний перелік обєктів для вивчення. До комплекту входять наступні зразки : Мінерали:-магнетит, гіпс, нефелін,і..
  Артикул:Nature-019
  877.50 грн.
 • Колекція Грунт та його склад, 20 зразків
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекція Грунт та його склад містить 20 зразків матеріалу: чорнозем, підзолистий, торф болотяний, пісок, глина, перегній, глей, суглинок, сірий лісовий, супіщані.Набір ідеально підходить для ознайомлення школярами в рамках навчально..
  Артикул:Nature-021
  877.50 грн.
 • Колекція Кам'яне вугілля та продукти його переробки, 17 зразків
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекція "Кам'яне вугілля та продукти його переробки" 17 зразків ..
  Артикул:Nature-020
  877.50 грн.
 • Колекція Корисні копалини 20 зразків
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекція Корисні копалини 20 зразків. Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах.Містить не менше 20 натуральних зразків : Торф, Горючий сланець, Вугілля, Магнітний залі..
  Артикул:Nature-018
  877.50 грн.
 • Колекція Насіння і плоди
  Наличие товара подтверждает менеджер после оформления заказа. Колекція "Насіння і плоди" Колекція призначена для використання в якості демонстраційного матеріалу в загальноосвітніх навчальних закладах на уроках природознавства та біології.В колекції представлені натуральні зразки та муляж..
  Артикул:Nature-016
  630.00 грн.