KaZa

Вид: Список / Сетка
Показать:
Сортировка:
 • Балансувальна дошка велика
  Балансувальна дошка велика Коррекція мозкової активності та нейродинамічних показників психічної діяльності Материал: высококачественная влагостойкая фанера.Заняття на балансувальный дошці дозволяють скорегувати низький рівень мозкової активності або нейродинамічних показників психічної д..
  Артикул:БД-02
  1990.00 грн.
 • Балансувальна дошка, базовий рівень
  Балансувальна дошка. Базовий рівень. Гра для мозочкової стимуляції. Для дітей від 5 років.  Матеріал: високоякісна вологостійка фанера, витримує навантаження до 120 кг. Балансувальна дошка являє собою нестійку прямокутну дошку, розташовану на напівкруглих роликах з можливістю зміни к..
  Артикул:БД-01
  990.00 грн.
 • Балансувальний лабіринт великий
  Балансувальний лабіринт великий ..
  Артикул:БЛ-01
  0.00 грн.
 • Балансувальний лабіринт для двох великий
  Балансувальний лабіринт для двох великий. Гра для мозочкової стимуляції. Підлоговий лабіринт для дітей від 6 років. Материал: высококачественная влагостойкая фанера, выдерживает нагрузку до 120 кг. В комплект входит 3 шарика.  Гравцям необхідно провести кульку по лабіринту, керу..
  Артикул:БЛ-03
  1250.00 грн.
 • Балансувальний лабіринт малий
  Балансувальний лабіринт малий. Гра для мозочкової стимуляції. Підлоговий лабіринт для дітей від 3 до 6 років. Матеріал: високоякісна вологостійка фанера, витримує навантаження до 80 кг. У комплект входить 3 кульки. Розроблений спеціально для маленьких дітей, цей балансування лабірин..
  Артикул:БМ-02
  900.00 грн.
 • Набір 1 для мозочкової стимуляції
  Набір 1 для мозочкової стимуляції: Балансувальна дошка та дошка з цифрами. Базовий рівень. Для дітей від 5 років. Матеріал: високоякісна вологостійка фанера, витримує навантаження до 120 кг. Основне завдання балансування обладнання - стимуляція діяльності вестибулярного апарату і розвито..
  Артикул:БД-03
  1450.00 грн.
 • Набір 2 для мозочкової стимуляції
  Набір 2 для мозочкової стимуляції: велика балансувальна дошка та дошка з цифрами. Комплект являє собою набір з двох позицій, які використовуються спільно. Дитина стоїть на Великий балансувальній дошці, намагаючись потрапити в цифри чорного кольору, які нанесені в довільному порядку на Дошці з ц..
  Артикул:БД-04
  2350.00 грн.